تبلیغات
اخبار جدید لیورپول - تمایل سیدو کیتا برای پیوستن به لیورپول در پایان فصل

اخبار جدید لیورپول
 
لیورپول بهترین تیم دنیا

Seydou Keita, Barcelona

سیدو کیتا ، هافبک تدافعی تیم بارسلونا ، از تمایل خود برای پیوستن به تیم لیورپول انگلیس گفته است و به احتمال فراوان در پایان این فصل به جمع بندرنشینان آنفیلد خواهد پیوست .

بر روی ادامه ی مطلب کلیک کنید

سیدو کیتا در ژانویه به همراه تیم ملی مالی در جام ملت های آفریقا شرکت خواهد کرد و به احتمال فراوان بعد از آن برای آینده خود تصمیم خواهد گرفت . او در ارتباط با تمایل برای پیوستن به لیورپول گفت : لیورپول باشگاه بزرگی است و اگر تمایل به جذب من داشته باشند ، فوق العاده شگفت زده خواهم شد . هرچند جدایی از بارسلونا نیز برایم سخت خواهد بود ، چون من خاطرات خوشی را با بارسلونا داشته ام .
کیتا ادامه داد: در فوتبال هیچ چیز قطعی نیست  ، بنابراین بهتر است همه چیز را به پایان فصل موکول کنیم و همچنان برای تصمیم گیری صبر داشته باشیم . به نظر من بازی در تیم بزرگ و قهرمانی چون بارسلونا برای هر بازیکنی آرزو و رویا ست، من نیز قصد دارم در این فصل با تمام وجودم در اختیار بارسلونا باشم و بازی های فراوانی را برای این تیم انجام دهم و بازهم قهرمانی را با این تیم تجربه کنم . با این حال دوست دارم با رفتن به لیورپول بازی در لیگ جذاب و حساس جزیره را نیز تجربه کنم  . من تا سال 2014 با بارسلونا قرارداد دارم ، اما در پایان فصل همه چیز مشخص خواهد شد.


 کیتا از زمانیکه در سال 2008 از سویا راهی بارسلونا شد ، 160 بار با پیراهن آبی اناری پوشان به میدان رفت است . درفصل قبل بیشترین تعداد بازی در بین کاتالان ها در لالیگا متعلق به این هافبک اهل مالی بود و او فقط در سه دیدار در لالیگا حضور نداشت .

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 24 آبان 1390 توسط محمد پارسا
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک