تبلیغات
اخبار جدید لیورپول - لیورپول با "کنی دالگلیش" مدعی قهرمانی است

اخبار جدید لیورپول
 
لیورپول بهترین تیم دنیا

خبرگزاری فارس: لیورپول با "کنی دالگلیش" مدعی قهرمانی است

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل ساندی‌میرر، ژرار هولیه که در سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۴  هدایت سرخ‌پوشان را برعهده داشت و با آن به افتخارات مهمی همچون قهرمانی جام یوفا (۲۰۰۱)، قهرمانی سوپرجام(۲۰۰۱)، قهرمان جام حذفی(۲۰۰۱)، قهرمانی جام اتحادیه(۲۰۰۱ و ۲۰۰۳)، جام خیریه(۲۰۰۱) و ... رسید، هنوز عشق و علاقه خود را به مجموعه تحت امر سابقش حفظ کرده است.
 
وی در ارتباط با عملکرد مربی اسکاتلندی کنونی تیم بیان کرد: کنی اکنون به خوبی سرگرم کار با لیورپول است. او سعی می‌کند چهره تیم را عوض کند. از این رو امسال سالی گذرا برای تیم است. اما از این حرف نباید اشتباه برداشت کرد که لیورپول نمی‌تواند دراین فصل قدرت‌نمایی کند. درست برعکس، حتی در این شرایط نیز لیورپول قادر به درخشش و قرار گرفتن در جمع مربع قدرت بالای جدول است.
 
او ادامه داد: اگر استیوون جرارد به تیم بازگردد، وضعیت تیم بازهم بهتر خواهد شد. با حضور او لیورپول در زمین بهتر فرماندهی خواهد شد. فکر می‌کنم آن‌ها در همه زمینه‌ها در حال پیشرفت هستند.
 
به اعتقاد این مربی مجرب، منچسترسیتی تیمی است که بهتر از همه در لیگ برتر در فصل جاری نشان داده است. وی در این باره عنوان کرد:‌ به نظرم تنها بدشانسی می‌تواند گریبان من‌سیتی را در لیگ برتر بگیرد. زیرا آنان حتی بهتر از منچستریونایتد ظاهر شده‌اند.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 27 آذر 1390 توسط محمد پارسا
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک